urodziny_imprezy_dla_dzieci_łódź.jpg
zajecia_sensoryczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Twister_zajęcia_dla_dzieci_w_łodzi_4_6_lat.jpg
go_baby_zajęcia_ogólnorozwojowe_dla_maluszków_zajęccia_muzyczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Balet_dla_dzieci_łódź.jpg
akademia_malucha_zajecia_dla_małych_dzieci_łódź.jpg
Dołącz do nas facebook

Zajęcia dla dzieci w BCC w Łodzi

Baby Club Cafe organizuje warsztaty i happeningi dla dzieci w Łodzi. Nasze zajęcia dla dzieci są urozmaicone, pozwalają maluchom na aktywne uczestnictwo we wspólnej zabawie i rozwijanie swoich własnych talentów!

W naszym klubie dzieciaki mogą robić to, czego w domu nie mają okazji robić, choć pewnie bardzo pragnęłyby tego. Na zajęciach malujemy po ścianach, podłodze, chlapiemy się w wodzie w basenie, hałasujemy na różnych instrumentach. Brudzimy ręce w farbie, glinie, mące. Po prostu dobrze się bawimy!

Chodzi o to, by uwolnić drzemiące w naszych dzieciach talenty. Pobudzić zmysły i umysł. Rozwinąć ich kreatywność i twórcze zdolności. Dziecięca wyobraźnia to jeden z największych skarbów, którą należy pielęgnować i jak najczęściej używać:)

A nasze zajęcia mają w tym pomóc. Do naszego figloraju zapraszamy również na różnego typu imprezy dla dzieci – możecie Państwo zorganizować u nas chrzciny, komunię, urodziny dziecka czy przyjęcie rodzinne z innej okazji.

 

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.