Regulamin

Regulamin Baby Club Cafe

 1. Prosimy o przyprowadzanie na zajęcia wyłącznie zdrowe dzieci.
 2. Dziecko uczestniczy w zajęciach tylko z jednym rodzicem lub pełnoletnim opiekunem ( odstępstwo tylko po uprzednim ustaleniu)
 3. Zajęcia trwają ok. 45, 60 min. lub 2,5 godz. W przypadku zajęć popołudniowych prosimy o uwzględnienie okoliczności odbywania się następnych zajęć. Przerwa między zajęciami to pół godziny.
 4. Prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia. Spóźnianie się wprowadza dodatkowe zamieszanie i niepokój wśród dzieci, które są już obecne na zajęciach.
 5. Koszt pierwszych zajęć próbnych to 10 lub 15zł (wyjątek stanowią zajęcia weekendowe oraz Akademia Malucha). Zniżka przysługuje klientom, którzy jeszcze nigdy nie uczestniczyli w żadnych zajęciach. Zniżka na zajęcia próbne przysługuje na 1 rodzaj zajęć, każde następne liczone są wg. cennika poniżej).
 6. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 4 lub 8 spotkań, jak również skorzystania z pojedynczych zajęć.

 

Zajęcia Liczba usprawiedliwionych nieobecności Cena
Karnet na 4spotkań 2 80, 100, 120zł
Karnet na 8 spotkań 3 140, 180, 220zł
Wejście jednorazowe Nie dotyczy 25,30, 35zł
 1. Uczestnik może uczestniczyć w zajęciach po wcześniejszym uiszczeniu opłaty lub okazaniu karnetu.
 2. Osoby posiadające karnet prosimy o poinformowanie, czy ich dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach najpóźniej do godz. 18.00 dnia poprzedzającego zajęcia, odpisując na smsa. Brak odpowiedzi niestety zostanie potraktowana jako nieobecność nieusprawiedliwiona i uznana za wykorzystane wejście.
 3. Odwołanie przyjścia należy zgłościć najpóźniej do 3 godz. przed rozpoczęciem zajęć, późniejsza informacja będzie skutkować wykorzystaniem wejścia z karnetu.
 4. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają osoby posiadające karnet.
 5. Jeśli zajęcia zostaną odwołane z przyczyn leżących po stronie organizatora (Baby Club Cafe), ważność karnetu zostaje wydłużona o 1 spotkanie.
 6. W przypadku niewykorzystania karnetu w terminie Organizator nie zwraca jego kosztów.
 7. Dzieci proszone są o jedzenie przed lub po zajęciach.
 8. Prosimy o zdejmowanie obuwia przed wejściem na dywan.
 9. Proponujemy zachęcać dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, jednakże nie zmuszać ich, jeśli wyrażają niechęć do któregoś z ćwiczeń. Czasami dzieci potrzebują więcej czasu na aklimatyzację w nowym miejscu czy obserwację otoczenia dla większego poczucia bezpieczeństwa.
 10. Jeśli dziecko bardzo płacze zachęcamy do uspokojenia go na fotelach w sali zajęciowej,  dopiero po tej próbie wyjście do części kawiarnianej, a po uspokojeniu dziecka podjęcie ponownej próby powrotu na zajęcia.
 11. Biorąc udział w zajęciach uczestnik wyraża zgodę na fotografowanie lub filmowanie. Materiały są udostępniane na fun page’u BCC, skąd można je pobrać. Mogą być również wykorzystywane na potrzeby marketingowe firmy. Jeśli uczestnik nie chce być uwieczniany na zdjęciach proszony jest o zgłoszenie tego przed zajęciami.
 12. Zajęcia mogą być nagrywane lub fotografowane przez uczestnika wyłącznie po uzgodnieniu z osobą prowadzącą zajęcia.

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.