Figloraj dla dzieci i kawiarnia dla rodziców – BCC w Łodzi

Szukacie miejsca przyjaznego dla dzieci i ich rodziców w Łodzi? Jakie macie oczekiwania względem kawiarni lub restauracji, do której wybralibyście się ze swoimi pociechami?

Przedstawiamy wyjątkowy klub malucha Baby Club Cafe. Znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebują najmłodsi. Przygotowaliśmy szereg urozmaiconych zajęć dla dzieci, który będzie gwarancją ich udanego i aktywnego wypoczynku!

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również wyjątkową kawiarnię – wyposażoną tak, aby spełnia wszystkie oczekiwania najmłodszych i ich rodziców. Znajdują się w niej:

 

znakprzewijak,

  

znakkrzesełko do karmienia,

  

 

znakspecjalny parking dla wózków,

  

znakokrągłe stoły bez niebezpiecznych, wystających rogów, a na podłodze – panele i wykładzina.

  

Jednak naszym największym atutem jest szeroka oferta posiłków dla małych dzieci – deserki, obiadki w słoiczkach, mleko dla najbardziej wymagających. Nieco starsze dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie w specjalnie opracowanym dla nich menu. Urozmaicona oferta dań dla dzieci wyróżnia nas na tle innych lokali gastronomicznych, w których często nie ma posiłków dla małych dzieci.

Baby Club Cafe to miejsce wyjątkowe również ze względu na przyjazne i wyrozumiałe podejście do maluchów. Nie chcemy, żeby dzieci odwiedzające naszą restaurację nudziły się! Z myślą o nich przygotowaliśmy kącik zabaw, wyposażony w ogromną tablicę kredową i magnetyczną oraz certyfikowane i bezpieczne w użytkowaniu zabawki. Nasz personel chętnie służy pomocą i zajmie Twoje dziecko twórczymi zabawami.

Chcemy, aby dzieci odwiedzające nasz klub i sale zabaw czuły się swobodnie i beztrosko. Dajemy im chwilę radości i szybko pocieszamy dzieci, które zaczynają płakać... Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale rozumiemy, że dzieciom nie wszystko może się podobać.

W naszej kawiarni znajdziecie też Państwo kompletną zastawę dla dzieci - kubeczki niekapki, bezpieczne sztućce czy śliniaczki. Specjalnie dla najmłodszych uzupełniliśmy nasz asortyment o podgrzewacz do butelek i gotowych dań w słoiczkach.

Dysponujemy również leżaczkiem-bujaczkiem, nocnikiem, nakładką na sedes, pieluchami i zapasem chusteczek. Przychodząc do nas, Drodzy Rodzice, możecie całkowicie się zrelaksować.

Zadbamy o Wasze pociechy i o Was samych! Nasza kawiarnia oferuje przepyszną kawę i ciasta domowego wypieku. Podczas gdy maluchy będą bawić się w swoim kąciku lub na specjalnie zorganizowanych dla dzieci zajęciach w sali zabaw, możecie wypocząć na naszych wygodnych kanapach i fotelach. Zapewniamy darmowy dostęp do Internetu wi-fi, codziennej prasy i różnorodnych książek z naszej biblioteczki!

Wizyta w Baby Club Cafe w Łodzi to gwarancja wielu atrakcji dla dzieci, jak i szansa na chwilę odpoczynku dla ich rodziców. Organizujemy chrzciny, komunie i urodziny dla dzieci, a także innego typu przyjęcia rodzinne i imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do naszego figloraju!

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.