Baby Club Cafe w Łodzi

Szukacie miejsca przyjaznego dla dzieci i ich rodziców w Łodzi?

Przedstawiamy wyjątkowy klub malucha Baby Club Cafe. Znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebują najmłodsi. Przygotowaliśmy szereg urozmaiconych zajęć dla dzieci, który będzie gwarancją ich udanego i aktywnego wypoczynku!

Baby Club Cafe to miejsce wyjątkowe również ze względu na przyjazne i wyrozumiałe podejście do maluchów. Nie chcemy, żeby dzieci odwiedzające nasz klub nudziły się! Z myślą o nich przygotowaliśmy kącik zabaw, wyposażony w ogromną tablicę kredową i magnetyczną oraz certyfikowane i bezpieczne w użytkowaniu zabawki. Nasz personel chętnie służy pomocą i zajmie Twoje dziecko twórczymi zabawami.

Wizyta w Baby Club Cafe w Łodzi to gwarancja wielu atrakcji dla dzieci, jak i szansa na chwilę odpoczynku dla ich rodziców. Organizujemy chrzciny, komunie i urodziny dla dzieci, a także innego typu przyjęcia rodzinne i imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do nas.

 

Prowadzimy również zajęcia i warsztaty dla rodziców w ramach projektu "RodzicoveLove".

Rodzicove Love

Więcej o naszym aktualnym programie zawsze można znaleźć na naszej stronie Facebookowej tutaj: <<Baby Club Cafe & RodzicoveLove>>

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.