Baby Club Cafe - Rekomendacje

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom udziału w rozmaitych i rozwijających zajęciach, akcjach oraz warsztatach. Chcemy, aby czas spędzony w naszej sali zabaw był dla dzieci okresem aktywnego i radosnego wypoczynku! Z tego powodu tak ważne są dla nas Państwa opinie na temat funkcjonowania Baby Club Cafe w Łodzi.

Każda opinia to też cenna wskazówka dla innych osób zastanawiających się na odwiedzeniem z maluchem naszej sali zabaw lub zorganizowaniem u nas urodzin dla dzieci. Wypełnij formularz zamieszczony na stronie i podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Poniżej opinie innych:

Baby Club Cafe to super miejsce. Mój Krzyś był tutaj wiele razy na zajęciach Akademii Malucha i zawsze wychodził bardzo zadowolony :) Ja sam skorzystałem kiedyś z warsztatów dla rodziców i również odniosłem wiele korzyści bo wiem teraz jak traktować różne wybuchy synka i jak sobie z tym radzić :) Polecam dla każdego.
 
Data: 08 July 2019
napisał/a: Lubomir
Moja córeczka była na zabawie karnwałowej. Było fantastycznie,bardzo duzo atrakcji,profesjonalne przygotowanie, niesamowita zabawa. Córka do tej pory wspomina bal i bardzo chce tam pójśc po raz kolejny.
 
Data: 06 March 2014
napisał/a: Joanna
bardzo miło się patrzy, jak się Panie rozwijają i jak systematycznie poszerza się wachlarz zajęć. atmosfera niezmiennie domowa i pełne zaangażowanie w zajęcia. pyszna KAWA!.
 
Data: 16 January 2014
napisał/a: DOROTA
Jedyne takie miejsce w Łodzi.
Rozpoczęłyśmy od My Baby Bum Bum (2-3), z powodu zamiłowania córki do tańca i muzyki. Nie sądziłam, że tak się "wciągniemy". Kolejna była Akademia Malucha, w założeniach raz w tygodniu, ale zajęcia tak świetne, że od razu zaczęła uczęszczać dwa razy.
Dziewczyny organizują wszystko z pomysłem, dużym zaangażowaniem i sercem. Atmosfera fenomenalna, naprawdę można się czuć jak u siebie, a wszystkie dzieci są mile widziane i mogą sobie "używać" do woli.
Gorąco polecam spróbować, a na pewno będziecie częstymi gośćmi.
 
Data: 29 October 2013
napisał/a: Ania
Zapomniałam jeszcze dodać że lokal przystrojony fantastycznie i stoły również dziewczyny wiedzą co robią po prostu PROFESJONALISTKI:) w każdym calu, jedzenia tyle że nie da się przejeść:) Jeszcze raz serdecznie POLECAM:)
 
Data: 21 September 2013
napisał/a: Agnieszka
Witam polec Baby Club na organizacje Chrzcin i innych imprez okolicznościowych. Miłe cudowne miejsce , rodzinna atmosfera obsługa genialna:) Nie piszę tego tak sobie bowiem miałam w lokalu Chrzest mojego synka. Goście byli zachwyceni lokalem ,jedzeniem które jest przepyszne, obsługą i rodzinną atmosferą:) Wszyscy byli mile zaskoczeni i nie chcieli wracać do domów:) Jeszcze raz polecam serdecznie:)
 
Data: 21 September 2013
napisał/a: AGNIESZKA
Mój Syn chodził najpierw na zajęcia dla maluchów (Go Baby 6-12 miesięcy), a teraz chodzimy na Baby Bum Bum 1-2 i na Go Baby 1-2. BCC to fantastyczne miejsce, dzieci je uwielbiają, zajęcia prowadzone są tak, że żadne dziecko się nie nudzi. Dzięki temu miejscu nie tylko dzieci nawiązują przyjaźnie, uczą się samodzielności, relacji z rówieśnikami. Mamusie i tatusiowie również na tym korzystają :) Moje grono znajomych powiększyło się o kilka bardzo wartościowych znajomości :)
Warto dodać, że my dojeżdżamy do BCC spod Aleksandrowa, ale nie żałuję ani jednego kilometra przejechanego do Klubu :)
 
Data: 20 September 2013
napisał/a: Magda
Moja Ala chodziła na "Akademie Malucha".Szczerze polecam! Zajęcia prowadzone są z niezwykłą fantazją. Dzieci same włączają się do zabaw, a to dzięki bardzo kreatywnemu podejściu do opieki nad dziećmi przez Panie prowadzące. Dodatkowo bonusem jest dokumentacja zdjęciowa z każdych zajęć i prace plastyczne zrobione przez dziecko. Dzięki zajęcia w BCC moja córcia nie miała żadnych problemem w zaadaptowaniu się do przedszkola. A gdyby BCC postanowiło prowadzić w przyszłości pełnowymiarowe czasowo przedszkole, byłybyśmy pierwszymi w kolejce do zapisów.Bardzo miłe miejsce, głównie dzięki właścicielkom, które prowadza klub połączeniem pasji, profesjonalizmu i fantazji.
 
Data: 20 September 2013
napisał/a: Edyta
Baby club cafe to super miejsce dla maluchow! Moj synus uczeszczal do akademi malucha na zajecia od pazdziernika do maja , bardzo duzo tam sie nauczyl, usamodzielnil, poznal super ciocie i bardzo je polubil, a takze nauczyl sie obcowania z rowiesnikami, ciocie to kobiety pelne zaangazowania w to robia, i dzieci je uwielbiaja:) czekam teraz az moj synus podrosnie napewno zapisze go na zajecia z gotowania i moze tanca. polecam wszystkimto miejsce!
 
Data: 19 September 2013
napisał/a: Agnieszka
BCC to super miejsce dla najmłodszych, jak również dla ich rodziców :) Nasza przygoda z klubem rozpoczęła się od zajęć My Baby Bum Bum, na które córka chodziła z wielka chęcią. Później poszliśmy o krok dalej i postawiliśmy na Akademię Malucha. Na początku miała to być tylko odskocznia dla dziecka, wyrwanie się z domu po przyjściu na świat siostrzyczki. Zajęcia, na których była super zabawa, nauka nowych dla dziecka rzeczy tj. piosenek, wierszyków, używania nożyczek, malowania czy choćby skakania :) szybko zagościły jednak u nas na dłużej. Córka wszystkich w domu zarażała poznanymi piosenkami i wierszykami. I choć w lipcu skończyliśmy zajęcia, nam, rodzicom ciągle chodzi po głowie: 'raz, dwa, trzy już otwieram kurce drzwi' :)
Zawsze mogliśmy liczyć na merytoryczną ocenę postępów i zachowania dziecka. Córka chociaż ma 2,5 roku poszła do przedszkola, oczywiście za namową cioć z BCC i nie miała żadnych problemów z adaptacją w nowych warunkach. Myślę, a raczej wiem :), że to ogromna zasługa cioci Bogusi oraz cioci Magdy!!!
POLECAM i gratuluję dziewczynom super pomysłu i ogromnej pracy jaką wkładają, by zarówno dzieci jak i ich rodzice dobrze się czuli w progach BCC :)
 
Data: 19 September 2013
napisał/a: Kasia

<< Pierwsza Wcześniejsza 1 2 Następna Ostatnia >>

Strona 1 z 2


Prześlij referencje
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twoje imię:*
Adres e-mail:*
Kod bezpieczeństwa:
Wprowadź kod:*
Wyślij nam swój komentarz poniżej:*

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.