Baby Club Cafe - Rekomendacje

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom udziału w rozmaitych i rozwijających zajęciach, akcjach oraz warsztatach. Chcemy, aby czas spędzony w naszej sali zabaw był dla dzieci okresem aktywnego i radosnego wypoczynku! Z tego powodu tak ważne są dla nas Państwa opinie na temat funkcjonowania Baby Club Cafe w Łodzi.

Każda opinia to też cenna wskazówka dla innych osób zastanawiających się na odwiedzeniem z maluchem naszej sali zabaw lub zorganizowaniem u nas urodzin dla dzieci. Wypełnij formularz zamieszczony na stronie i podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Poniżej opinie innych:

BCC jest super miejscem - moje dziecko uwielbia tam spędzać czas i mimo, że mamy bliżej inne miejsca tego typu to jeździmy właśnie do was. Jest świetna, ciepła atmosfera. Dla mam to świetna okazja, żeby sie spotkać, rozerwać i wymienić doświadczeniami a dla dzieciaków super okazja do zabawy z rówieśnikami (zwłaszcza jeśli są to dzieci nieuczęszczające do żłobka czy przedszkola). Polecamy!!!
 
Data: 08 July 2013
napisał/a: Monika
Szczerze polecam zajęcia w Baby Club Cafe..My uczęszczamy na zajęcia adaptayjne przed przedszkolem i stwierdzam ze są rewelacyjne a dziecko już teraz nie ma problemu aby zostało na dłużej z grupą bez bliskiej osoby.Myślę że od września absolutnie nie będzie problemu aby zostało w przedszkolu. Zajęcia są bardzo ciekawe(muzyczne,plastyczne,ruchowe,zabawy w mini teatrzyki,ciekawe pomysły na zbawę na dworzu i wiiieeellleee innych ,których niesposób tu wymienić.Zajęcia w Baby Club Cafe będe polecała kazdej mamie małego brzdąca.
 
Data: 08 July 2013
napisał/a: Anna
Cudny zakątek, w którym zapomina się o problemach a rozkoszuje się pyszną kawą i wyjątkowo ciepłą atmosferą - a to wszystko dzięki dwóm wspaniałym właścicielkom!
Niestety na co dzień bywam rzadko, bo mam spory dojazd, ale gdybym tylko mogła to na pewno bywałabym u Was częściej :)
Warte uwagi są również organizowane urodziny - to był mój bardzo trafny wybór!
 
Data: 08 July 2013
napisał/a: Marta

<< Pierwsza Wcześniejsza 1 2 Następna Ostatnia >>

Strona 2 z 2


Prześlij referencje
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twoje imię:*
Adres e-mail:*
Kod bezpieczeństwa:
Wprowadź kod:*
Wyślij nam swój komentarz poniżej:*

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.