go_baby_zajęcia_ogólnorozwojowe_dla_maluszków_zajęccia_muzyczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Discoverki_zajęcia_naukowe_dla_dzieci_łódź.jpg
zajecia_sensoryczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Balet_dla_dzieci_łódź.jpg
urodziny_imprezy_dla_dzieci_łódź.jpg
akademia_malucha_zajecia_dla_małych_dzieci_łódź.jpg
Dołącz do nas facebook

Interaktywny Teatr - zajęcia dla dzieci w Łodzi

IMG 0912

"Niewychowany Czerwony Kapturek" 23.06.2017 GODZ. 17:00

 

Wśród organizowanych przez nas zajęć dla dzieci na wyróżnienie zasługuje Interaktywny Teatr. To niezwykłe przedstawienie kameralnego teatru dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Największą zaletą tego teatru jest to, że aktorzy pozostają w bliskim kontakcie z publicznością, są niemal na wyciągnięcie ręki dzieci. Sama fabuła nie jest skomplikowaną, wielowątkową historią, a jedynie zaproszeniem do wspólnej zabawy.

 

 

 


Czerwony KapturekSpektakl pt: "Niewychowany Czerwony Kapture"-Studio Artystyczne Arlekin

 

Wszyscy znamy historię o dobrej, uczynnej dziewczynce wędrującej z koszykiem łakoci i złym, okrutnym wilczysku, które usiłowało pożreć ją i biedną babcię (łakoci zapewne także nie oszczędzając). Ale zastanawialiście się kiedyś...dlaczego? Spacerujesz sobie spokojnie lasem, pilnując swoich spraw, aż tu nagle wyskakuje ktoś z przeraźliwym piskiem i bez choćby najdrobniejszego powitania szarpie Cię za ogon, paca po głowie łapami.. Cóż za impertynencja! No toż to ze złości można normalnie zjeść babcię!

Bajka z psiej strony barykady ucząca dzieci, czy i jeśli już – jak zbliżać się do naszych czworonożnych przyjaciół. Konsultowana z kynologami.


Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapisy: 506 674 837

Obowiązuje wpłata zaliczki 10zł do 1 dnia przed spektaklem na konto 14 1950 0001 2006 0254 2919 0002lub na miejscu w kawiarni

Wiek: 2-102 lat

Czas trwania: ok.45 min.

Koszt: 15zł/osoba

(opłata dotyczy również opiekuna)

Terminarz:

23.06 godz 17

 

 

 

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.