urodziny_imprezy_dla_dzieci_łódź.jpg
zajecia_sensoryczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Twister_zajęcia_dla_dzieci_w_łodzi_4_6_lat.jpg
go_baby_zajęcia_ogólnorozwojowe_dla_maluszków_zajęccia_muzyczne_dla_dzieci_łódź.jpg
Balet_dla_dzieci_łódź.jpg
akademia_malucha_zajecia_dla_małych_dzieci_łódź.jpg

Dorota Grodecka stomatolog dziecięcy NVCDorota Grodecka stomatolog dziecięcy NVC

 

STOMATOLOG:

 

Dorota Czubińska-Grodecka

Aktywna mama wykonująca zawód stomatologa. Doktor nauk medycznych. Wraz z mężem prowadzi pierwszą w Polsce praktykę stomatologiczną, działającą w oparciu o komunikację bez przemocy (NVC) i rodzicielstwo bliskości. Leczy z pasji i dzieci, i dorosłych. Współpracuje z portalem www.lodzkiemamy.pl pisząc artykuły o tematyce stomatologicznej i udzielając porad na specjalistycznym forum. Jest partnerem i współorganizatorem na terenie Łodzi akcji zdrowyprzedszkolak.org. W swoim gabinecie organizuje spotkania z psychologami dziecięcymi oraz prowadzi wykłady dla rodziców dotyczące profilaktyki próchnicy u dzieci i dorosłych i warsztaty dla dzieci.

Stomatologia bez przemocy Dorota Grodecka 

Warsztaty:

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci z najstarszych grup przedszkolnych (5-6 lat).
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, kim jest dentysta, co robi i dlaczego, będą miały szansę oswoić się z białym fartuchem, narzędziami używanymi przez dentystę. Nauczą się, jak jest zbudowany ząb, dowiedzą się czym jest próchnica i jak powstaje, dlaczego cukier szkodzi zębom i co warto pić. W ramach zabawy przejdą „szybki kurs plombowania zęba”. Nauczą się także prawidłowo myć zęby.

 

www.stomatologiaBEZprzemocy.pl

www.facebook.com/stomatologiabezprzemocy

tel. 603 637 686

 

 

 

Renata Ostrowska decoralikiCERTYFIKOWANY DORADCA NOSZENIA CLAUWI®

 

Renata Kujawska-Ostrowska

Właścicielka sklepu decoraliki.pl, założycielka łódzkiego Klubu Kangura, trener umiejętności miękkich, socjolog. Mama dwójki dzieci wychowywanych w duchu Rodzicielstwa Bliskości, noszonych w chustach. Na swoim blogu pisze: "Gdy Zuzia była maleńka, nie słyszałam jeszcze o takim wynalazku jakim są chusty. W drugiej ciąży dowiedziałam się o ich istnieniu. Spróbowałyśmy i ... zaraziłam się chustonoszeniem. Chusty to nie tylko wygoda dla mamy. Chusty to przede wszystkim zapewnienie dziecku bliskości i bezpieczeństwa.". W sklepie możecie nabyć chusty, nosidła, pieluchy wielorazowe i nie tylko. Renata organizuje również wielce pomocne przy pierwszym kontakcie z chustą, warsztaty dla rodziców.

 

Warsztaty Naturalnego Rodzicielstwa:

Rzecz o noszeniu w chustach i naturalnym pieluchowaniu. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców oraz tych osób, które dopiero oczekują dziecko, a ponadto dla wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką wychowywania dzieci w zgodzie z naturą. Najważniejsze tematy poruszane na spotkaniu to: noszenie w chustach i nosidłach miękkich oraz pieluchowanie wielorazowe (czyli ekologiczne). Nauka wiązania chust.

decoraliki chusty nosidła pieluchy 

www.decoraliki.pl

www.facebook.com/Decoraliki?fref=ts

tel. 502 584 112

 

 

Magdalena Kubik dietetykDIETETYK

 

Magdalena Kubik

Absolwentka Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności oraz podyplomowo Dietetyki. Dyplomowana Diet coach, jak dotąd jedyna w Łodzi. Wykładowca z zakresu dietetyki współpracująca z firmami farmaceutycznymi, Towarzystwem Inicjatyw Europejskich. Na co dzień w prywatnym gabinecie najchętniej zajmuje się dziećmi z problemami otyłości, alergiami i nietolerancjami i innymi zaburzeniami. W ramach autorskiego projektu „Akademia Jedzenia” prowadzi warsztaty dla uczniów w szkołach podstawowych i gimnazjach. Od 2011 roku pomaga jako wolontariusz w projekcie ZdrowyPrzedszkolak.org będąc moderatorem projektu na Łódź i województwo. Współpracuje z portalem internetowym Rossnet.pl jako ekspert oraz autorka tekstów o żywieniu dzieci.


 

Bez tytułuwww.fitandyou.com

https://www.facebook.com/pages/fit-You-Gabinet-Dietetyczny/307937022555441?fref=ts

tel. 883 909 974

 

 

Magdalena Słomkowska doradca laktacyjnyDORADCA LAKTACYJNY I DOULA

 

Magdalena Słomkowska

Właścicielka "Centrum dla mamy" na ul Piotrkowskiej 247, w której od 2003 roku prowadzi Szkołę Rodzenia, rozwiewając wątpliwości przyszłych rodziców związanych z porodem i pielęgncją niemowlęcia. Specjalista w towarzyszeniu przy porodzie. Służy także pomocą przy problemach z lakatcją, dojedzie do domu każdej zatroskanej, karmiącej piersią, mamy. W Centrum wypożyczycie również TENS, elektryczny odciągacz pokarmu firmy Medela czy wagę niemowlęcą.

 

www.centrumdlamamy.com

tel.694 674 939

 

 

 

Logo centrum dla mamy

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.