Kim jesteśmy

BCC Ola

Ola - jestem kontynuatorem dzieła założycielek Baby Club Cafe i obecnym właścicielem tego miejsca. Moim celem jest zapewnienie dzieciom radości i ciągłego rozwoju poprzez różnorodne zajęcia organizowane w Baby Club Cafe oraz rozwój tego miejsca w kierunku wsparcia dla rodziców by lepiej mogli spełniać misję rodzicielstwa. Pomagam rodzicom odnaleźć spokój, uśmiech i zrozumienie w rodzicielskiej codzienności.

 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim i od ponad 10 lat pracuję jako HR-owiec, coach, trener w wielu różnorodnych organizacjach. W 2016 roku skończyłam studia podyplomowe w zakresie coachingu i mentoringu, również na Uniwersytecie Łódzkim.
Od kilku lat zajmuję się pomocą rodzicom w znajdowaniu skutecznych strategii radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami rodzicielskimi.
Jestem certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny oraz uczestniczką XV edycji kursu „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów” prowadzonego przez Agnieszkę Stein i Małgorzatę Stańczyk (opis i program kursu tutaj: >>Rodzicielstwo Bliskości<<).
Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, warsztatach seminariach prowadzonych przez najbardziej uznane autorytety w tej dziedzinie (min. Agnieszka Stein, Małgosia Musiał, Anita Janeczek-Romanowska).
W swojej pracy i w rodzicielstwie stawiam przede wszystkim na zrozumienie, co tak naprawdę kryje się za „trudnym, niegrzecznym, agresywnym” zachowaniem dziecka; zrozumienie emocji, które każą mu się tak zachowywać i znalezieniu sposobu, w jaki dorośli mogą dziecku pomóc poradzić sobie z tym, co się z nim dzieje, przy okazji ucząc skutecznych strategii na przyszłość.

 

 

 

 

 

 

Bogusława Ciechomska właściciel Baby Club Cafe zajęcia dla dzieci

Bogusia - współzałożycielka Baby Club Cafe - jest mamą Julki i Jagody. Baby Club Cafe to spełnienie marzeń Bogusi o stworzeniu przytulnej kawiarni, gdzie panuje ciepła atmosfera, a korzystający z tego miejsca mogą sobie odpocząć popijając aromatyczną kawę, ale przede wszystkim zapewnić mogą swoim dzieciom szereg różnych zajęć rozwijających. Swoim entuzjazmem zaraziła mnóstwo osób by zbudować dobrze wyróżniającą się na rynku łódzkim markę dla rodziców i ich pociech. Jej dzieło jest kontynuowane od wielu lat i stało się miejscem z którego korzystają setki osób każdego miesiąca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Magdalena Kolasa psycholog tren warsztatów psychologicznych właściciel Skillab Baby Club CafeMagda - współzałożycielka Baby Club Cafe - jest mamą Pauliny i Poli. Przyjście na świat pierwszej z nich uświadomiło jej wielkość wyzwania przed jakim stoją rodzice wychowując swoje dzieci. Współtworząc Baby Club Cafe postawiła sobie za priorytet wspierać opiekunów pociech w tej jakże wyjątkowej misji. Jako psycholog prowadzi w Baby Club Cafe warsztaty dla rodziców oraz konsultacje indywidualne rodzin.

Posiada uprawnienia pedagogiczne, jeste realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, absolwentką studiów NVC, trenerem umiejętności psychospołecznych. Ukończycła szereg szkoleń z rodzicelstwa bliskości u Agnieszki Stein, coachingu opartego na potrzebach z Pernille Plantener, MBSR oraz szkolenia psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim i Instytucie Terapii Psychosomatycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ola Gmach zajęcia dla dzieci łódź

Ola - jako studentka socjologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ze specjalizacją komunikacji społecznej, relacje międzyludzkie - nie tylko dorosłych, ale także najmłodszych - stawiam na pierwszym planie. Wiem jak ważny w życiu każdego człowieka jest proces socjalizacji i robię co tylko mogę, by na swoich zajeciach z Akademii Malucha wprowadzić najmłodszych w świat dorosłych oraz pokazać im, jakimi prawami się rządzi i w jaki sposób się w nim zachować. Jednocześnie wierzę, że i same dzieci mogą pokazać mi kawałek swojego bajkowego świata i nauczyć empatii w stosunku do drugiego człowieka.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ola zajęcia muzyczne dla maluchów łódźOla - jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzycznej w Łodzi kierunek: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Obecnie studiuję w łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku muzykoterapia. Od kilku lat jestem nauczycielem gry na skrzypcach, rytmikiem oraz dyrygentem. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Ogromną radość daje mi możliwość odkrywania przed nimi pięknego świata muzyki i zarażania ich swoim uśmiechem. Uwielbiam chodzić po górach i czytać książki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC03147

Sylwia – absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletnia wolontariuszka m.in. w Fundacji Jaś i Małgosia oraz Słonie na Balkonie, gdzie pomagała w terapii dzieci upośledzonych umysłowo i ze spektrum autyzmu, a także nabywała umiejętności z animacji czasu wolnego.

Uwielbia pracować z dziećmi. Wspieranie i stymulowanie ich rozwoju poprzez ruch, śpiew oraz prace manualne sprawia jej wiele radości. Obecnie studentka logopedii z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim. W Baby Club Cafe zobaczycie się z nią podczas Akademii Malucha.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandra zajecia dla dzieci urodziny dla dzieci łódźSandra - absolwentka Edukacji przez sztukę na Uniwersytecie Łódzkim, zafascynowana malarstwem impresjonizmu. Od kilku lat zaangażowana w tworzenie i realizację projektów edukacyjnych i artystycznych dla dzieci i młodzieży. Amatorka sztuki aktywnie szukająca nowych dróg rozwoju działalności kulturalnej i nie tylko. Obecnie pilna studentka kulturoznawstwa, a konkretnie promocji sztuki na UŁ.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DorotaDorota - doświadczony nauczyciel Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej w Szkole Europejskiej, a także kochana przez dzieci Pani Dorotka w łódzkich przedszkolach:) Od lat działająca w Hufcu ZHP Polesie. Zawsze pełna uśmiechu i zarażająca dobrym humorem. Prowadząca zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków Happy English

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria

Wiktoria -absolwentka Szkoły Baletowej im. F. Parnella w Łodzi, Akademii Muzycznej w Łodzi I(I stopień) oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie (II stopień), certyfikowana tancerka tańca współczesnego, instruktor tańca w Strefie Kultury Otwartej w Łodzi oraz Teatru Tańca PRO, pedagog w Ośrodku Kultury Górna.

W Baby Club Cafe prowadzi zajęcia z baletu i street dance, a także bawi maluszki i mamy na Go Baby i Sensorkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna TarkowskaKatarzyna Tarkowska- Żogała - aktorka, absolwentka PWSFTViT, dyplomowany arteterapeuta, instruktor teatralny z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi w żłobkach i przedszkolach. Pisze wiersze, piosenki, scenariusze, adaptacje sceniczne specjalnie dla dzieci.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DownloadsMonika - ceramika jest moim zawodem i wielką pasją życiową, którą dzielę się prowadząc warsztaty ceramiczne.Bardzo lubię pracę z dziećmi, bo dzieci z natury są kreatywne i kryją w sobie niezgłębiony potencjał oraz ogromne chęci do działań twórczych. Przez te działania wprowadzam dzieci w świat sztuki, uwrażliwiam je na otaczający nas świat i uczę jak kreować rzeczywistość wokół siebie.Ukończone studia na University of Westminster w Londynie w zakresie ceramiki uzupełniłam studiami pedagogicznymi na AHE w Łodzi, W chwili obecnej jestem w trakcie studiów z arteterapii. W Baby Club Cafe prowadzę zajęcia warsztatowe z ceramiki.

 

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.