Kim jesteśmy

Bogusława Ciechomska właściciel Baby Club Cafe zajęcia dla dzieciBogusia - jestem mamą Julki i Jagody. Baby Club Cafe jest spełnieniem moich marzeń o stworzeniu przytulnej kawiarni, gdzie panuje ciepła atmosfera, a Wy możecie sobie odpocząć popijając aromatyczną kawę i zajadając pyszne ciasto.

Baby Club Cafe ma być także atrakcyjnym miejscem zabaw i rozwoju Waszych dzieci, miejscem, z którego wychodząc będą mówić: „Mamo, Tato, ale wrócimy tu jeszcze?”. Szczególnie zwracam uwagę na wysoką jakość kawy i deserów, by spełnić  oczekiwania nawet najbardziej wymagających podniebień, a świadczyć mają o tym ukończone szkolenia na baristę w „Akademii espresso”.

Jestem także technikiem technologii żywienia zbiorowego i jako Pani Muffinka prowadzę zajęcia z Kid’s Kitchen.

 

 

 

 

 

Magdalena Kolasa psycholog tren warsztatów psychologicznych właściciel Skillab Baby Club CafeMagda - jestem mamą Pauliny i Poli, przyjście na świat pierwszej z nich uświadomiło mi wielkość wyzwania przed jakim stoją rodzice wychowując swoje dzieci. Współtworząc Baby Club Cafe postawiłam sobie za priorytet wspierać nas, opiekunów naszych pociech w tej jakże wyjątkowej misji. Jako psycholog prowadzę  tu warsztaty dla rodziców oraz konsultacje indywidualne rodzin.

Posiadam uprawnienia pedagogiczne, jestem realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, absolwentką studiów NVC, trenerem umiejętności psychospołecznych. Ukończycłam szereg szkoleń z rodzicelstwa bliskości u Agnieszki Stein, coachingu opartego na potrzebach z Pernille Plantener, MBSR, w trakcie szkoleń psychoterapeutycznych  w Polskim Instytucie Ericksonowskim i Instytucie Terapii Psychosomatycznej. Łącznie ponad 700 godz. szkoleniowych doskonalących moją wiedzę i umiejętności. 

 

 

 

 

 

 

Ola Gmach zajęcia dla dzieci łódź

Ola - jako studentka socjologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ze specjalizacją komunikacji społecznej, relacje międzyludzkie - nie tylko dorosłych, ale także najmłodszych - stawiam na pierwszym planie. Wiem jak ważny w życiu każdego człowieka jest proces socjalizacji i robię co tylko mogę, by na swoich zajeciach z Akademii Malucha wprowadzić najmłodszych w świat dorosłych oraz pokazać im, jakimi prawami się rządzi i w jaki sposób się w nim zachować. Jednocześnie wierzę, że i same dzieci mogą pokazać mi kawałek swojego bajkowego świata i nauczyć empatii w stosunku do drugiego człowieka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ola zajęcia muzyczne dla maluchów łódźOla-jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzycznej w Łodzi kierunek: Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Obecnie studiuję w łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku muzykoterapia. Od kilku lat jestem nauczycielem gry na skrzypcach, rytmikiem oraz dyrygentem. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Ogromną radość daje mi możliwość odkrywania przed nimi pięknego świata muzyki i zarażania ich swoim uśmiechem. Uwielbiam chodzić po górach i czytać książki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC03147

Sylwia – absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletnia wolontariuszka m.in. w Fundacji Jaś i Małgosia oraz Słonie na Balkonie, gdzie pomagała w terapii dzieci upośledzonych umysłowo i ze spektrum autyzmu, a także nabywała umiejętności z animacji czasu wolnego.

Uwielbia pracować z dziećmi. Wspieranie i stymulowanie ich rozwoju poprzez ruch, śpiew oraz prace manualne sprawia jej wiele radości. Obecnie studentka logopedii z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim. W Baby Club Cafe zobaczycie się z nią podczas Akademii Malucha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandra zajecia dla dzieci urodziny dla dzieci łódźSandra - absolwentka Edukacji przez sztukę na Uniwersytecie Łódzkim, zafascynowana malarstwem impresjonizmu. Od kilku lat zaangażowana w tworzenie i realizację projektów edukacyjnych i artystycznych dla dzieci i młodzieży. Amatorka sztuki aktywnie szukająca nowych dróg rozwoju działalności kulturalnej i nie tylko. Obecnie pilna studentka kulturoznawstwa, a konkretnie promocji sztuki na UŁ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DorotaDorota - doświadczony nauczyciel Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej w Szkole Europejskiej, a także kochana przez dzieci Pani Dorotka w łódzkich przedszkolach:) Od lat działająca w Hufcu ZHP Polesie. Zawsze pełna uśmiechu i zarażająca dobrym humorem. Prowadząca zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków Happy English

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria

Wiktoria -absolwentka Szkoły Baletowej im. F. Parnella w Łodzi, Akademii Muzycznej w Łodzi I(I stopień) oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie (II stopień), certyfikowana tancerka tańca współczesnego, instruktor tańca w Strefie Kultury Otwartej w Łodzi oraz Teatru Tańca PRO, pedagog w Ośrodku Kultury Górna.

W Baby Club Cafe prowadzi zajęcia z baletu i street dance, a także bawi maluszki i mamy na Go Baby i Sensorkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna TarkowskaKatarzyna Tarkowska- Żogała - aktorka, absolwentka PWSFTViT, dyplomowany arteterapeuta, instruktor teatralny z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi w żłobkach i przedszkolach. Pisze wiersze, piosenki, scenariusze, adaptacje sceniczne specjalnie dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DownloadsMonika - ceramika jest moim zawodem i wielką pasją życiową, którą dzielę się prowadząc warsztaty ceramiczne.Bardzo lubię pracę z dziećmi, bo dzieci z natury są kreatywne i kryją w sobie niezgłębiony potencjał oraz ogromne chęci do działań twórczych. Przez te działania wprowadzam dzieci w świat sztuki, uwrażliwiam je na otaczający nas świat i uczę jak kreować rzeczywistość wokół siebie.Ukończone studia na University of Westminster w Londynie w zakresie ceramiki uzupełniłam studiami pedagogicznymi na AHE w Łodzi, W chwili obecnej jestem w trakcie studiów z arteterapii. W Baby Club Cafe prowadzę zajęcia warsztatowe z ceramiki.

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.