Baby Club Cafe w Radio ESKA

Zostałyśmy również zaproszenie do Radia Eska, aby udzielić pierwszego w naszej historii wywiadu. Opowiadałyśmy o Baby Club Cafe, pomyśle powstania naszego klubu malucha, organizowanych w nich imprezach i zajęciach dla dzieci… Stres związany z pojawieniem się w studiu szybko minął. A wszystko to zasługa Pani Eli i Justyny, które z nami rozmawiały i bardzo życzliwie nas przyjęły.

 

IMG 9881IMG 9882

 

Partnerzy

Łódzkie MamyMiasto DzieciBaby SignsPortal Czas DzieciZarząd Zieleni MiejskiejTeatr PinokioCentrum dla MamyFundacja Mleko MamyDecoralikiNiepubliczne Przedszkole Kraina BajkiPracownia artystyczna OKO

Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy? - Baby Club Cafe

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać informacje na temat aktualnych wydarzeń, wpisz poniżej swój adres email.